Obserwuj nas

Eksperci
Leczenia Ran

Nasza gama produktów do leczenia ran Hartmann® została starannie wyselekcjonowana, aby spełnić różnorodne potrzeby Twoje i Twojej rodziny, w zależności od stylu życia każdego z Was.

cosmos®

cosmos® do zadań specjalnych

cosmopor®

medicomp®

peha-haft®

Cosmos®

Hartmann cosmos® to gama plastrów odpowiednich do codziennej pielęgnacji niewielkich urazów i małych skaleczeń. Hartmann cosmos® to doskonały wybór dla mam, który powinien znaleźć się w domowej apteczce, gotowy do użycia, gdy Twoja rodzina będzie potrzebowała dodatkowego wsparcia.

Możesz wybrać z naszej gamy plastrów w zależności od Twoich specjalnych potrzeb: Flexible (elastyczny), Aqua (wodoodporny), Soft Silicone (miękki z silikonem) lub Kids (dla dzieci).

W tej gamie produktów dostępne są również plastry do zadań specjalnych, takich jak oparzenia, pęcherze i otarcia. Dostępne produkty.

Dostępne produkty:

cosmos® flexible

cosmos® aqua

cosmos® soft silicone

cosmos® kids

cosmos® universal

cosmos® cover spray

cosmos®

Cosmos®do zadań specjalnych

W tej gamie produktów dostępne są również plastry do zadań specjalnych, takich jak oparzenia, pęcherze i otarcia. Dostępne produkty:

cosmos® oparzenia

cosmos® pęcherze

cosmos® otarcia

cosmos® do zadań specjalnych

cosmopor®

Hartmann cosmopor® to gama sterylnych opatrunków z warstwą chłonną. Sterylny opatrunek można wybrać w przypadku większych ran domowych lub po operacjach chirurgicznych.

W zależności od Twoich specjalnych potrzeb z gamy naszych opatrunków sterylnych możesz wybrać: standardowe, wodoodporne lub chroniące przed promieniowaniem UV.

Dostępne produkty:

cosmopor® e sterile

cosmopor® waterproof

cosmopor® skin color

cosmopor® silicone

cosmopor®

medicomp®

medicomp to sterylne kompresy do zabezpieczenia rany. Po nałożeniu kompresu zaleca się zastosowanie bandażu lub przylepca, np. peha-haft®, omnifix® lub omniplast®.

Produkt ten jest dostępny w 2 rozmiarach.

Dostępne produkty:

medicomp®

medicomp®

peha-haft®

peha-haft® to samomocujący bandaż odpowiedni do stosowania w połączeniu z na przykład jednym z naszych kompresów medicomp® w celu stabilnego zamocowania kompresu, co ułatwi Ci opatrzenie własnej rany lub rany bliskiej Ci osoby.

Produkt ten jest dostępny w 2 rozmiarach.

Dostępne produkty:

peha-haft®

peha-haft® easy

peha-haft®

Przylepce Omni

Linia produktów Hartmann omni to przylepce do stosowania w połączeniu z na przykład jednym z naszych kompresów medicomp® w celu stabilnego zamocowania kompresu, co ułatwi Ci opatrzenie własnej rany lub rany bliskiej Ci osoby.

Do gamy tej należą produkty omnifix® i omniplast®.

omniplast® to uniwersalny przylepiec – spełnia większość potrzeb związanych z mocowaniem opatrunku na ranę.

omnifix® elastic jest szczególnie odpowiedni do stosowania na ruchomych częściach ciała ze względu na swoją elastyczność.

Nowy omnifix® silicone jest zalecany, gdy poszukujesz przylepca zapewniającego bezbolesne usunięcie lub u osób z delikatną skórą, np. u dzieci i starszych osób.

Przylepce Omni

To jest wyrób medyczny.
Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.